В Ірпінському регіоні збудовано і будується десятки нових житлових комплексів – майбутнім інвесторам є з чого вибирати. Щоб продати квартиру чи комерційні площі, забудовник повинен зацікавити не лише зручними плануваннями квартир та привабливою ціною, а й запропонувати додаткові бонуси. Одним із яких є безпека, тобто комплексна охорона території та приміщень. 

Сучасний житловий комплекс часто стає мішенню для грабіжників чи хуліганів. Житлові приміщення, магазини, ресторани, клуби, тренажерні зали, дорогі комунікації − усі ці цінності можуть сподобатися грабіжникам. Для того, щоб забезпечити спокій, порядок та збереження майна, необхідно подбати про надійну охорону.

Перелік охоронних засобів і заходів на різних об'єктах може відрізнятися, але для досягнення максимального результату потрібен системний, комплексний підхід.

Фізична охорона − це охоронці, які патрулюють територію, виконують свої обов'язки на стаціонарних постах. Охорона може здійснюватися в цілодобовому режимі, тільки денному або нічному. Навіть проста присутність охоронців викликає психологічний ефект у порушників і дозволяє уникнути багатьох неприємних ситуацій.

Адміністративно-організаційні засоби − встановлення пропускного та внутрішнього режимів.

Технічні засоби − дозволяють своєчасно виявити порушення і надзвичайні ситуації та запобігти їх. Це системи відеонагляду, засоби контролю й управління доступом, сигналізація, тривожні кнопки.

Усі перераховані заходи відмінно працюють у комплексі з інженерними системами захисту − огорожею території, обладнанням дверей і воріт, установкою надійних металевих дверей, замків, захисних грат на вікнах тощо.

Ви вже задумалися, де замовити охорону житлового комплексу? Отримати повний комплекс охоронних заходів можна, звернувшись до Охоронної компанії «Бест-охорона».

Не знаєте що саме вам потрібно? Ми допоможемо підібрати оптимальний комплекс охоронних заходів. 

Телефонуйте і дізнайтесь всі нюанси і тонкощі охорони житлових комплексів.

(095) 399-49-55

(068) 119-19-11

(093) 715-04-94