Вже понад 5 років компанія «Бест Охорона» дбає про безпеку домівок та майна мешканців Ірпеня, Бучі, Гостомеля та Ворзеля. Крім своїх прямих обов’язків, компанія співпрацює з поліцією та допомагає розкривати злочини, зокрема крадіжки.

Вчора, 9 грудня, патрульні «Бест Охорони» спіймали чоловіка, який намагався викрасти майно мешканців житлового комплексу в самому центрі Ірпеня по вул. Соборній біля ринку. Під час бесіди він зізнався, що разом зі спільником викрали велосипед одного з жителів. Грабіжника було передано поліції. На разі тривають слідчі та розшукові дії з метою встановлення місця перебування його спільника та викраденого майна.

Приємно зазначити, що у затриманні грабіжника патрульним «Бест Охорони» допомагала ірпінчанка Катерина. За що їй співробітники компанії дуже вдячні. Чим більше буде таких свідомих громадян, тим менше шансів буде у злочинців.

Щоб убезпечити власне майно та не провокувати крадіїв, «Бест Охорона» рекомендує дотримуватися елементарних правил:

· не відкривайте через домофон незнайомцям двері під’їзду;

· пильнуйте власні ключі від парадного – знайдений такий ключ спонукає крадія до скоєння злочину;

· не залишайте власне майно (дитячі візочки, велосипеди тощо) у місцях загального користування у під’їзді – вкрасти такі речі дуже просто;

· заходячи до під’їзду звертайте увагу якщо за вами заходить незнайомець – варто закривати за собою двері або принаймні поцікавиться до кого він іде.

Залишайтеся у безпеці з «Бест Охороною»!